Dzieci nie są nikomu winne przytulania
„Dzieci nie są nikomu winne przytulania. Ani przytulania na pożegnanie. Ani przytulenia dlatego, że „Świetnie się razem bawiliśmy”. Ani wtedy, gdy ktoś mówi: „Będzie mi smutno, jeśli tego nie zrobisz”. Dzieci nie są odpowiedzialne za zadowalanie dorosłych. „- @perthchildrensot Przy okazji zbliżających się świąt oraz rodzinnych (i nie tylko) spotkań, pamiętajmy, że dzieci mają prawo […]